Ochrona indywidualna

Wykonując różnego rodzaju pracę fizyczną warto zainwestować w dedykowane wyposażenie, które pozwoli nie tyko na szybkie i sprawne realizowanie obowiązków, ale przede wszystkim zapewni bezpieczeństwo. Dysponowanie takim wyposażeniem jest szczególnie ważne tam, gdzie mamy do czynienia z wysoką temperaturą, ostrymi krawędziami, hałasem, wykorzystaniem elektronarzędzi, maszyn i urządzeń, jak również w przypadku pracy na wysokości.

Ochrona indywidualna pracowników ma znaczenie, gdy chcemy im zapewnić maksymalnie komfortowe warunki pracy, a firmie oszczędzić przestoju spowodowanego uszczerbkiem na zdrowiu.

Nasza firma oferuje nowoczesne środki ochrony słuchu (nauszniki, wkładki przeciwhałasowe), środki ochrony oczu (okulary, gogle, przyłbice spawalnicze i osłony twarzy), a także produkty pozwalające zabezpieczyć ręce i układ oddechowy. W stałej ofercie znajdują się również produkty mogące zapobiegać upadkowi pracownika z wysokości. Można tu wymienić między innymi szelki, liny oraz amortyzatory.

 

 • OCHRONA SŁUCHU – nauszniki, wkładki przeciwhałasowe
 • OCHRONA OCZU – okulary ochronne, gogle, przyłbice spawalnicze i osłony twarzy
 • OCHRONA RĄK – rękawice spawalnicze, rękawice skórzane, monterskie, specjalistyczne
 • OCHRONA UKŁADU ODDECHOWEGO – półmaski, maski całotwarzowe, fultry i akcesoria
 • ZABEZPIECZENIE PRZED UPADKIEM – szelki, amortyzatory, liny pomocnicze i akcesoria 

 

WYBRANI PRODUCENCI:

3M pobrane (1)

SPEEDGLAS pobrane (1)

UVEX pobrane

WORKSAFE worksafe_logo

PROTEKT logo_20protekt_20680_v2

 


Najnowsze komentarze

  Archiwa

  Kategorie

  • Brak kategorii