Budownictwo

 

Optimum dostarcza maszyny, urządzenia i narzędzia dla budownictwa. Nasza firma z powodzniem zaopatruje firmy budowlane i wykonawców w wszelkiego rodzaju maszyny i narzędzia niezbędne do wykonywania prac w sektorze budowlanym. 

  • MASZYNY I URZĄDZENIA BUDOWLANE – zagęszczarki, betoniarki, agregaty prądotwórcze, spalinowe przcinarki do betonu, zacieraczki, listwy, wibratory, nagrzewnice, osuszacze, wentylatory
  • RĘCZNE NARZĘDZIA OGÓLNOBUDOWLANE – poziomice, łaty, pace, kielnie, szpachle, łopaty, młotki, kilofy, łomy,  narzędzia do znaczenia, mieszadła
  • DRABINY I RUSZTOWANIA – drabiny rozstawne, drabiny opieralne, wielofunkcyjne, pomosty robocze, rusztowania

 

 Znalezione obrazy dla zapytania altrad

Altrad Poland S.A. (do 2000 r. znany jako Spomasz Białystok S.A.) wchodzi w skład francuskiej grupy Altrad, założonej w 1985 roku i posiada szeroką gamę produktów w swojej ofercie. Główną działalnością firmy jest produkcja betoniarek, taczek oraz dystrybucja lekkich maszyn budowlanych produkowanych w zakładach w Anglii.

 

 Znalezione obrazy dla zapytania fogo agregaty 

Firma FOGO Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem agregatów prądotwórczych.

 

 

Master Climate Solutions to wiodąca marka na świecie wśród przenośnych urządzeń do ogrzewania, osuszania, chłodzenia i wentylacji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania logo drabex

P.P.H. DRABEX Janusz Wilczek zajmuje się produkcją drabin aluminiowych w szerokim asortymencie oraz rusztowań i podestów.

 

 

Firma KRAUSE w Alsfeld (Hesja), założona w roku 1900, ma już 100-letnią tradycję w branży produkcji drabin i rusztowań.

 

Znalezione obrazy dla zapytania stanley logo

Marka STANLEY od wielu lat jest dobrze znana polskim bodowlańcom, majsterkowiczom i osobom korzystającym na co dzień z narzędzi ręcznych.

 

PAC-POL

 

Fiskars

 


Najnowsze komentarze

    Archiwa

    Kategorie

    • Brak kategorii