Narzędzia

     W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment profesjonalnych narzędzi znanych i cenionych marek. Starannie wyselekcjonowaliśmy grupę producentów oraz dostawców tak żeby naszym klientom proponować narzędzia nawyższej jakości oczywiście zachowując rozsądek jeśli chodzi o ceny. Polecane przez nas produkty zawsze są warte swojej ceny.

Jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć firmy z różnych gałęzi przemysłu. Produkcja konstrukcji stalowych, obróbka skrawaniem, utrzymanie ruchu, budownictwo, firmy instalacyjne i remontowe to płaszczyzna na której działamy nalepiej. Oczywiście zawsze znajdziemy odpowiednie narzędzie dla mechanika, rzemieślnika czy ślusarza hobbysty.

Naszym klientom dostarczamy narzędzia ręczne, elektronarzędzia, narzędzia i maszyny do obróbki skrawaniem, materiały spawalnicze, urządzenia spawalnicze, sprzęt do transportu pionowwego, materiały ścierne, narzędzia pomiarowe. Jesteśmy również dystrybutorem sprężarek i narzędzi pneumatycznych jak i elementów instalacji sprężonego powietrza. Dostastarczamy róznież rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej w postaci cylindrów, rozpieraków, pomp i całych zestawów do podnoszenia dużych gabarytów.


Najnowsze komentarze

    Archiwa

    Kategorie

    • Brak kategorii