Płytki wieloostrzowe

Aby świadczyć kompleksowe usługi CNC potrzebne jest odpowiednie zaplecze techniczne. Na nie składa się nie tylko obiekt, ale w pełni wyposażony warsztat, maszyny i urządzenia, ale również elementy i komponenty tokarek, frezarek czy wiertnic. W stałej ofercie naszej firmy znajdują się między innymi płytki wieloostrzowe.

Tego rodzaju elementy są zwane również akcesoriami widiowymi, są wykorzystywane do różnego rodzaju prac związanych z obróbką skrawaniem. Chodzi tu o toczenie, frezowanie, rowkowanie czy przecinanie stali. Są elementem urządzeń skrawających. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, aby umożliwić różnorodną obróbkę.

Te, które oferowane są przez naszą firmę wykonane są wysokiej jakości stali, która jest odporna na zarysowania, pękanie, złamanie, wypaczenie, korozję oraz bardzo intensywne użytkowanie. Charakteryzują się ponadprzeciętną twardością, doskonale radzą sobie z obróbką najróżniejszych materiałów. Raz zamontowane będą funkcjonować przez długi czas, bez konieczności wymiany.

     Optimum oferuje szeroki zakres produktów różnych renomowanych producentów przeznaczonych do operacji toczenia oraz frezowania. Bogata oferta nowoczesnych geometrii i gatunków płytek znajdujących zastosowanie w obróbce detali z różnych materiałów pozwala zoptymalizować proces produkcji.

 

carmex-new

kyocera-logo

pobrane (5)

pobrane

pobrane (1)

logobaildonit

pobrane

pobrane (6)

pobrane (8)

 

 

 


Najnowsze komentarze

    Archiwa

    Kategorie

    • Brak kategorii