Narzędzia ręczne

Prowadzimy sprzedaż i dystrybucję produktów do stosowania w przemyśle i rzemiosłach technicznych. Współpracujemy ze znanymi w branży wytwórcami narzędzi ręcznych. Są to między innymi firmy: King Tony, Gedore, Wera, Yato czy Proxxon Industrial i NWS. W ofercie znajdą Państwo zarówno marki polskie (Kuźnia Sułkowice), jak i zagraniczne (Corona, Irwin Tools), doświadczonych liderów oraz specjalistów w wąskich dziedzinach.

Wśród nich można wymienić Rennsteig, której głównym elementem działalności są narzędzia ręczne przeznaczone do pracy nad przewodami elektrycznymi; czy firmę Bessey, skupiającą się na wytwarzaniu zacisków. Wszystkie prezentowane poniżej marki są w stanie wyposażyć zarówno warsztat zawodowca, pracującego w zakładach przemysłowych, jak i uzupełnić utensylia na potrzeby rozmaitych prac domowych i przydomowych.

 

Znalezione obrazy dla zapytania bahco logo

BAHCO – Nasze produkty są zaprojektowane dla profesjonalistów -przedstawicieli wielu branż, takich jak lotnictwo, ropa i gaz, cięcie metali, budownictwo, motoryzacja, sadownictwo i projektowanie krajobrazu. Większość produktów wytwarzana jest w naszych własnych fabrykach, zlokalizowanych w całej Europie. Nasi dystrybutorzy dostarczają je do wyspecjalizowanych w swoim fachu użytkowników-profesjonalistów, jak również do wymagających użytkowników prywatnych.

 

Znalezione obrazy dla zapytania beta logo

BETA – 

 

Znalezione obrazy dla zapytania king tony logo

KING TONY – Początki firmy KING TONY sięgają roku 1976, kiedy to Panowie Charles Lai i Tony Lin założyli pierwszą specjalistyczną kuźnię. W roku 1984 uświadomili sobie zapotrzebowanie rynku na narzędzia profesjonalne, postanowili więc rozpocząć ich produkcję. Od tego czasu datuje się nowy etap w historii firmy King Tony Tools Ltd. a marka KING TONY staje się coraz szerzej znana w branży narzędziowej.
Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, japońskich patentów, najwyższej jakości materiałów oraz szczegółowej kontroli procesu produkcji uzyskano profesjonalne wyroby o wytrzymałości zdecydowanie przekraczającej wymagania międzynarodowych norm DIN (Niemcy) i ANSI (U.S.A.).
W 1998 roku firma King Tony Tools Ltd. otrzymała certyfikaty ISO 9001:2000-2004 oraz ISO 9002, które gwarantują najwyższą jakość produkcji i obsługi klienta.
Korporacja KING TONY nadal dynamicznie rozwija się, stale powiększając gamę oferowanych narzędzi i zasięg sieci dystrybucyjnej. Aktualnie oferta zawiera ponad 4000 pozycji asortymentowych sprzedawanych na wszystkich kontynentach.

 

Znalezione obrazy dla zapytania gedore logo

GEDORE – Narzędzia Gedore przekonują swą precyzją i zdolnością do rozwiązywania problemów. To wierni i niezawodni towarzysze w ciężkiej, długotrwałej pracy. W życiu zawodowym i poza nim. Nasza wysoka jakość jest zagwarantowana przez stosowanie najwyższej jakości surowców, bezkompromisowe przestrzeganie technologii i wieloletnie doświadczenie i fachowość naszych doradców. Gedore wytwarza jakościowe elementy kute i narzędzia specjalne do wszystkich zastosowań i dla wszystkich gałęzi przemysłu w małych i dużych seriach.

 

Znalezione obrazy dla zapytania knipex logo

KNIPEX – to jeden z największych producentów profesjonalnych narzędzi szczypcowych na świecie. Firma powstała prawie 130 lat temu i poprzez lata budowała swoją pozycję na rynku. Dziś jest niekwestionowanym liderem. Jakość produktów zapewnia cykl produkcyjny usytuowany w jednym miejscu, począwszy od projektu poprzez wykonanie matryc, odkuwanie aż po pakowanie i wysyłkę. KNIPEX produkuje ok. 12 mln szczypiec rocznie. Każde wyprodukowane szczypce przechodzą kontrolę jakości. W ofercie znajdziemy ponad 1000 produktów dla różnych dziedzin przemysłu i rzemiosła.

 

Znalezione obrazy dla zapytania nws tools logo

NWS – Firma NWS jest wiodącym na świecie producentem narzędzi ręcznych takich jak różnego rodzaju kombinerki, obcinaczki boczne, szczypce itp . Przedsiębiorstwo powstało w 1973 roku na gruzach największego ówcześnie producenta szczypiec w Niemczech Walter Gott. Zostało założone przez grupę doskonałych fachowców, byłych pracowników spółki Walter Gott, z Wilibaldem Nothen na czele. Nowej firmie udało się z powodzeniem połączyć najlepsze tradycje upadłego kolosa z dynamiką, młodością oraz innowacyjnością. W ciągu ponad 30-letniej działalności NWS (skrót od słów Nothen Werkzeuge Solingen) dało się poznać w prawie każdym zakątku świata jako wielce pożądany partner zarówno dla osób zajmujących się majstrkowaniem jak i w przemyśle. Również w Polsce NWS ma bardzo dynamicznie wzrastającą grupę zadowolonych użytkowników, mogących poświadczyć o doskonałych charakterystykach pracy tych narzędzi.

 

Znalezione obrazy dla zapytania wera logo

WERA – Od ponad 75 lat firma WERA specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy narzędzi wkrętakowych na potrzeby przemysłu i rzemiosła. Na co dzień używane są w takich branżach jak budownictwo, motoryzacja, elektronika czy też lotnictwo. Marka WERA pojawia się na wyrobach takich jak wkrętaki, klucze trzpieniowe, końcówki wkrętakowe do montażu mechanicznego (tzw. bity) oraz pokrętła grzechotkowe. Firma jest m.in. największym w Europie licencjonowanym producentem narzędzi systemu Torx. Zatrudnia obecnie prawie 550 pracowników, a w nowoczesnej fabryce wytwarzanych jest rocznie blisko 10 milionów sztuk wkrętaków i ponad 60 milionów sztuk bitów. Stanowi to około ¼ europejskiego rynku profesjonalnych narzędzi tego typu.
WERA znana jest także z innowacyjności swoich produktów, ciekawego wzornictwa oraz marketingu.

 

Znalezione obrazy dla zapytania stanley logo

STANLEY – to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. STANLEY to rozpoznawany amerykański producent i dostawca wysokiej jakości markowych narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elektronarzędzi i elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.
Marka STANLEY od wielu lat jest dobrze znana polskim majsterkowiczom i osobom korzystającym na co dzień z narzędzi ręcznych. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty, STANLEY posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów. Ułatwiają one ludziom wykorzystywać ich umiejętności, wyrażać twórczy zapał oraz
realizować wizje poprzez pracę.

 

Znalezione obrazy dla zapytania yato logo

YATO – TOYA S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Powstała ponad dwadzieścia lat temu w Polsce. Dziś jest firmą o zasięgu międzynarodowym, w której większościowy udział mają polscy inwestorzy. Zdolność do budowania silnych marek takich jak YATO, FALA, FLO, POWER UP, STHOR, VOREL, LUND jest jednym z najważniejszych atrybutów wyróżniających firmę na tle konkurencji. Około 1500 klientów z ponad 40 krajów na całym świecie to wynik wysoko postrzeganej jakości, a co za tym idzie lojalności odbiorców wobec naszych marek.

 

Znalezione obrazy dla zapytania proxxon logo

PROXXON Industrial – to niezawodne narzędzia ręczne i klucze przeznaczone do prac nie tylko w warunkach domowych, lecz przede wszystkim do profesjonalnych zastosowań. Proxxon to marka bardzo dobrze postrzegana na naszym rynku. Narzędzia Proxxon produkowane są w jednej z największy fabryk narzędzi ręcznych na świecie, z zachowaniem najnowszych technologii. Firma na swoja dobrą markę pracuje poprzez politykę jakości swoich wyrobów. Klucze Proxxon spełniają najwyższe normy DIN/1SO. W firmie trwają ciągłe prace, w celu zwiększenia wytrzymałości kluczy i nasadek, oraz takiej konstrukcji, które będą mogły przenosić jeszcze większe siły, przy zachowaniu nienaruszonych krawędzi, kantów. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania bessey logo

BESSEY – firma BESSEY to światowy lider w projektowaniu i produkcji profesjonalnych narzędzi zaciskowych . Dzięki temu , że firma od ponad 120 lat zajmuje się profilowaniem i ulepszaniem stali możlwe jest zachowanie najwyższej jakości na każdym etapie produkcji zacisków. Przekrój produkcji BESSEYA to począwszy od tradycyjnych zacisków żeliwnych dla stolarstwa poprzez ślusarskie zaciski dżwigniowe do ciężkich zacisków stosowanych przy łączeniu konstrukcji stalowych. Dużą grupę stanowią także narzędzia dla monterów przeznaczone do montażu m.in. paneli podłogowych czy ościeżnic a także dociski kolanowe i maszynowe. Osobna grupa to ręczne nożyce do blach i narzędzia dekarskie oferowane pod marką ERDI.

 

Znalezione obrazy dla zapytania wiha tools logo

WIHA – jest jednym z największych na świecie producentów narzędzi ręcznych do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle. Liczne wyróżnienia ugruntowują pozycję firmy jako lidera w kwestii funkcjonalności, wzornictwa oraz jakości. Innowacyjny asortyment spełnia nie tylko najwyższe standardy z zakresu ergonomii, lecz gwarantuje także wzrost efektywności i funkcjonalności, co stanowi prawdziwą korzyść dla użytkownika podczas codziennej pracy. Obecnie ponad 800 pracowników założonego w 1939 r. przedsiębiorstwa rodzinnego zajmuje się produkcją i dystrybucją ponad 3500 rodzajów najwyższej jakości narzędzi.

 

Znalezione obrazy dla zapytania kuźnia logo

KUŹNIA – Naszym klientom oferujemy kompleksowy program produkcyjny dla odkuwek matrycowych począwszy od koncepcji konstrukcyjnej, poprzez kucie, aż po obróbkę końcową, tzn. obróbkę skrawaniem, obróbkę cieplno-chemiczną, pokrycie powierzchni – cynkowanie, malowanie, pokrycie KTL – oraz usługi logistyczne.
Na bazie odkuwek matrycowych oferujemy również: 
Narzędzia ręczne

 

Znalezione obrazy dla zapytania irwin logo

IRWIN – Irwin Industrial Tools produkuje i dostarcza wysokiej jakości narzędzia ręczne i osprzęt do elektronarzędzi dla profesjonalistów, którzy wymagają narzędzi wydajnych i trwałych. Marki skupione w Irwin Industrial Tools są znane i zajmują w branży wysoką pozycję. Są to m.in. Irwin®, Vise-Grip®, Jack®, Quick-Grip®, Speedbor®, Strait-Line®, Unibit®. Już od ponad 100 lat firmę Irwin najlepiej charakteryzuje określenie „innowacyjność”. Począwszy od roku 1885, w którym opracowano nowoczesne wiertło do drewna IRWIN poprzez wprowadzenie szczypców Vise-Grip, wierteł płaskich Speedbor, pił ręcznych Jack, ścisków QuickGrip, Irwin jest bezspornym liderem w branży, tworzącym doskonałe narzędzia dla profesjonalnych użytkowników.

 

Znalezione obrazy dla zapytania hit corona logo

CORONA – Firma powstała w 1996 i zajmuje się importem wysokiej jakości narzędzi z Chin, Tajwanu, Indii oraz krajów Unii Europejskiej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania rennsteig logo

RENNSTEIG – to firma specjalizująca się w produkcji specjalistycznych narzędzi do obróbki kabli i światłowodów a także kluczy do rur , wybijaków , przecinaków , punktaków , oraz dłut do młotów elektrycznych i pneumatycznych.


Najnowsze komentarze

    Archiwa

    Kategorie

    • Brak kategorii