Elektronarzędzia

Jako firma handlowa zorientowana na firmy produkcyjne i remontowe z sektora przemysłowego sprzedajemy tylko porfesjonalne elektronarzędzia.

Znalezione obrazy dla zapytania bosch logo

BOSCH – to światowy lider w produkcji elektronarzędzi, osprzętu i narzędzi pomiarowych. W 2013 roku dział uzyskał sprzedaż rzędu 4,0 mld euro, z czego 90% wygenerowano poza rynkiem niemieckim. Oferując produkty marek Bosch, Skil, Dremel oraz CST/berger, dział inwestuje duże środki w innowacje koncentrując się na potrzebach klientów profesjonalnych i indywidualnych.
Głównym składnikiem sukcesu jest duży nacisk na rozwój innowacji – Bosch wprowadza rocznie na rynek ponad 100 nowych produktów: elektronarzędzi, osprzętu i narzędzi pomiarowych.

 

Znalezione obrazy dla zapytania metabo logo

METABO – Jako producent kompleksowych rozwiązań oferujemy nie tylko elektronarzędzia do wszelkich popularnych zastosowań, lecz poprzez nasze produkty specjalistyczne i rozwiązania systemowe spełniamy również nietypowe wymagania. Dotyczy to przede wszystkim głównych grup docelowych – rzemiosła i przemysłu obróbki metalu oraz branży budowlanej i renowacyjnej.

 

Znalezione obrazy dla zapytania makita logo

MAKITA – Makita Corporation powstała w 1915 roku jako firma zajmująca się sprzedażą oraz naprawą silników elektrycznych. W 1958 roku, stała się pierwszą firmą produkującą i sprzedającą elektryczne strugi w Japonii zaś w roku 1968 wprowadziła na rynek pierwsze narzędzie z akumulatorem – wiertarkę 6500-D. Przez pół wieku Makita dołożyła wszelkich starań w celu ugruntowania swojej pozycji na rynku jako producenta przenośnych elektronarzędzi. Dzisiaj kontynuuje swoją misję oferując oprócz szerokiej gamy elektronarzędzi także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne oraz narzędzia ogrodowe (spalinowe i elektryczne).

 

Znalezione obrazy dla zapytania dewalt logo

DEWALT – W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Pilarki te, aż do dzisiaj, w swoich regularnie udoskonalanych wersjach, są wiodące pod względem funkcjonalności, precyzji i wytrzymałości. Wieloletnie doświadczenie i wiedza techniczna na najwyższym poziomie są u podstaw wszystkich konstrukcji elektronarzedzi profesjonalnych DEWALT. Firma nasza jest wiodącą na rynku amerykańskim a w ostatnich latach jest jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.

 

Znalezione obrazy dla zapytania hitachi power tools logo

HITACHI – W Polsce przedstawicielem koncernu jest Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. Marka jest obecna na polskim rynku poprzez sieć swoich dystrybutorów już od początku lat 80-tych, zaś rejestracja firmy Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. nastąpiła w październiku 1997 roku. Hitachi to marka przeznaczona dla segmentu profesjonalistów. Dla tych wszystkich, którzy cenią sobie doskonałe parametry techniczne oraz niezawodność. Elektronarzędzia naszej firmy doskonale sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Hitachi jest członkiem European Power Tool Association.

 

Znalezione obrazy dla zapytania milwaukee logo

MELWAUKEE – Korporacja Milwaukee Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie… Rozumiemy, że potrzebujecie swoich elektronarzędzi w codziennej pracy. Z tego względu, projekt każdego z produkowanych przez nas elektronarzędzi przewiduje jego pełną przydatność w czasie użytkowania. Wszystkie elektronarzędzia opuszczają nasze fabryki z kompletnym pakietem dokumentacji, zawierającym szczegółowe instrukcje obsługi, wykazy ośrodków serwisowych oraz instrukcje dotyczące bezpieczeństwa.

 

Znalezione obrazy dla zapytania colomix logo

COLLOMIX – Ideą przyświecającą firmie Collomix jest usprawnianie procesów mieszania przy pomocy technologii mieszania materiałów budowlanych. Przez ponad 40 lat działalności Collomix stał się wiodącym producentem systemów mieszania przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Oferując szeroką gamę mieszarek ręcznych i stacjonarnych oraz różnego rodzaju specjalistycznego osprzętu Collomix wychodzi naprzeciw oczekiwań odbiorców.

 

Znalezione obrazy dla zapytania steinel logo

STEINEL – Firma Steinel istnieje od 1959 rok. Domeną działalności są dmuchawy gorącego powietrza, pistolety do klejenia na gorąco. Nowa gama opalarek HL i HG, wprowadzona zimą 2014 roku to wynik wieloletnich prac i badań laboratorium Steinel. To krok milowy w zakresie gorącego powietrza urzywanego do prac remontowych, budowlanych, w przemyśle i przy majsterkowaniu.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania starmix logo

STARMIX – Niemiecka firma Electrostar Schottle GmBH & co., będąca właścicielem marki Starmix, jest jednym z trzech największych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie oraz wiodącym producentem odkurzaczy współpracujących z elektronarzędziami. Również w ofercie wielu znanych marek elektronarzędzi można znaleźć odkurzacze produkcji Electrostar (tzw. produkty OEM). Wieloletnie doświadczenie inżynierów przełożyło się na wysoką i niezmienną jakość odkurzaczy Starmix. Zastosowano w nich wiele innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, które zostały opatentowane. Wiodącą częścią asortymentu Starmix są odkurzacze do zastosowań specjalistycznych (seria IS), przeznaczone do ciężkich prac z „trudnymi” odpadami, np. pyły szlifierskie, pyły wiertnicze, drewniane, mąka, a nawet azbest. Odkurzacze Starmix serii IS są głównie bezworkowe, przeznaczone do pracy ciągłej. Kolejne gamy produktowe to: seria HS (uniwersalne odkurzacze przemysłowo-warsztatowe) oraz seria GS (odkurzacze hotelowe, domowe).

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania dremel logo

DREMEL – Dremel jest twórcą słynnego systemu narzędzi wielofunkcyjnych, dedykowanego do zróżnicowanych projektów w domu i na zewnątrz. Ten system precyzyjnych narzędzi do grawerowania, rzeźbienia, frezowania, cięcia, ścierania, polerowania i innych prac stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla specjalistów, jak i dla początkujących majsterkowiczów.


Najnowsze komentarze

    Archiwa

    Kategorie

    • Brak kategorii