Materiały ścierne

qq

         W tym dziale oferujemy szeroki asortyment narzędzi ściernych głównie do obróbki stali nierdzewnej. Ofertę otwierają tradycyjne tarcze do cięcia i szlifowania oraz korundowe tarcze ze spoiwem ceramicznym wiodących producentów. Z materiałów nasypowych mamy niezliczoną ilość narzędzi specjalnego przeznaczenia do obróbki stali nierdzewnej oraz zwykłych stali konstrukcyjnych. Ściernice listkowe talerzowe i na trzpieniu, pasy bezkońcowe, arkusze płótna ściernego oraz krążki czepne i fibrowe. Dodatkowo oferujemy szczotki druciane ręczne i do pracy z elektronarzędziami. Dla branży budowlanej mamy wiertnice i przecinarki oraz narzędzia diamentowe. Wiertła koronowe, tarcze do cięcia i szlifowania, tarcze do ceramiki.

 

logo andre

ANDRE – czołowy polski producent tarcz korundowych do cięcia i szlifowania do pracy na elektronarzędziach. Oferujemy produkty tylko z lini PRO LINE gdyż gwarantują jakość i komfort pracy. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania lukas erzett logo

LUKAS ERZET – niemiecki producent narzędzi ściernych. W ofercie rewelacyjne tarcze lamelkowe do zadań speclalnych, ściernice listkowe na trzpieniu z płótna, włókniny lub z ich kombinacji. Osprzęt do satyniarek i elektronarzędzi. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania pferd vsm

PFERD-VSM – producent wysokiej jakości narzędzi ściernych. Pilniki obrotowe do szlifierek prostych oraz tradycyjne pilniki ślusarskie. Ciekawe rozwiązania i specjalne narzędzia do obróbki stali nierdzewnych i metali kolorowych.

 

3M – światowa korporacja która przoduje na świecie na wszystkich płaszczynach swojej działalności. W zakresie materiałów ściernych legendarny już Cubitron II stanowi jakościowy punkt odniesienia dla innych producentów. Posiadamy w ofercie włókniny oraz narzędzia z nasypem strukturalnym Trizact.

 

Klingspor 

KLINGSPOR – producent wysokiej jakości materiałów sciernych.

 

WOLFMANN – technika diamentowa

 

Znalezione obrazy dla zapytania baier elektrowerkzeuge

BAIER – Firma BAIER od 1938 roku opracowuje i realizuje dogłębnie przemyślane rozwiązania dla PROFESJONALISTÓW, które poprzez swoją wydajność i „długowieczność” wyznaczają coraz to nowsze standardy. Bez znaczenia, czy chodzi o niegdyś pierwszą w świecie wiertarkę udarową (stworzona przez Baier w 1953 roku), czy też dzisiejsze, oparte na technice diamentowej wiertnice i bruzdownice.

 

Znalezione obrazy dla zapytania osborn logo

OSBORN – na całym świecie, oferuje wysokiej klasy techniki szczotkarskie o najwyższej jakości. Jest nie tylko czołowym portnerem dla różnych gałęzi przemysłu w skali globalnej, ale także firmą zaopatrującą inżynierów, hurtowników, detalistów i firmy budowlane.

 

Znalezione obrazy dla zapytania szczotpol logo

SZCZOTPOL – polski lider wśród producentów szczotek technicznych.


Najnowsze komentarze

    Archiwa

    Kategorie

    • Brak kategorii